| Katsu a întrebat:

Buna seara tuturor, am o problema cu metin2 gx, imi apare o eroare " The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application" net framework am descarcat. poate mai trebuie descarcat vreun program? Va rog frumos ajutati-ma cu problema asta, dau funda.
O seara frumoasa tuturor!

1 răspuns:
| ToTheLight a răspuns:

Net framework 100 %, daca ai win 7 incearca click dreapta -> run as administrator daca nu merge uitate la contron panel si vezi daca e oprit, daca e pornit firewallu si daca nici asa nu merge reinstal + downloadeaza toate versiunile net framework, dale drk laughing