| Crystyan_Butu_1974 a întrebat:

SALUT TPU! Am instalat un program si dupa aceea mi-a aparut o problema de genul:" The application failed to initialize properly(0xc0000135).Click on OK to terminate the application." dau OK dar dupa cateva secunde imi apare iar. Va rog ajutati-ma, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Teaca_1998 a răspuns:

Mda cred ca are virus de ala urat.

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta si instaleaza:
http://www.softpedia.com/......44431.html
(te duci pe mirror 2)

| gelu1970 a răspuns:

Eroarea asta apare cand nu ai instalat framework in pc. daca ai windows pirat trebuie sa il activezi si sa faci update. avand windows neactualizat tot timpul o sa ai probleme.

| bistrita1984 a răspuns:

Fa un dezinstall la softu ala si scaneaza-l si install la loc!

| Cosmin_Teaca_1998 a răspuns:

Are ceva programul, de unde l-ai luat?

| Crystyan_Butu_1974 explică (pentru Cosmin_Teaca_1998):

De pe strong

| Crystyan_Butu_1974 explică (pentru Cosmin_Teaca_1998):

De pe strong am luat un zipp si l-am dezarhivat, iar cand am dat open pe icoana care a aparut mi-a dat eroarea respectiva de care nu mai scap(am sters si icoana si zipp-ul dar degeaba), iar acum a inceput sa se restarteze calculatorul...stima

| Crystyan_Butu_1974 explică (pentru Cosmin_Teaca_1998):

Oricum mi-am bagat windows-ul din nou

| Cosmin_Teaca_1998 a răspuns (pentru Crystyan_Butu_1974):

Mda cred ca are virus de ala urat.