| Sorin_Sorin_1974 a întrebat:

Bună seara, voi ce site-uri de socializare folositi pentru a lega prietenii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei prieteni reali si adevarati, atunci lasa site-urile de socializare ca acolo nu-i vei gasi niciodata, fiindca prietenii adevarati sunt in viata reala, printre colegi, vecini, rude, pe strada, la munca samd.
Niciodata, dar absolut niciodata nu mi-am cautat prieteni pe site-urile de socializare, fiindca acolo toata lumea stie ca-i de gasit numai minciuna si pierdere inutila de vreme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu leg prietenii cu oameni online.

| sierra1 a răspuns:

La anii tăi (din '74?) caută la job sau prin vecini, e mai sănătos

| dullcat a răspuns:

Buna.Dupa o anume varsta tii cu dintii de prieteniile care au rezistat pana in acel punct, fiind valoroase, deoarece de altele nu prea mai ai chef.laughing Pe internet totul are asa un filtru extrem de superficial, e destul de greu de definit zona strict interesata de prietenii si cea interesata de relatii amoroase.Pe scurt, te complici/chinui mai mult sau mai putin, in functie de generatia din care faci parte.Sugerez grupurile cu interese comune (gaming de exemplu), sau, asa cum ti s-a spus deja, oameni pe care ii intalnesti in viata de zi cu zi.