| Loredana96 a întrebat:

Buna sint clasa 8-a si curind facem carnavalul de Aul Nou, trebuie sa ne prezentam cu un numar.Eu fiind seful clasei trebuie sa organizez asta m-am gindit la un dans din mai multe parti, adica din mai multe tipuri de dansuri.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| aleCsandrra a răspuns:

Da, ar fi o idee buna cu dansul dar o piesa de teatru compusa de voi ar fi ceva mai special. La dansuri poti face ce crezi tu ca resprezinta mai bine, un dans energic sau ceva rock, cum cred si colegii tai.