| tarantulaverde a întrebat:

Bun TPU,am o problema, sunt clasa a 9 a sint seful clasei si trebuie ca impreuna cu clasa sa organizam un nr de; dans,cintec,flash mob,oricare din ele,un numar special, ce putem facem? de exemplu voi ce ati facut apsolventilor anul trecut? funda

2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Faceti un cor si alegeti-va cateva cantece, ar fi munca in echipa si asta este cerinta.

| tarantulaverde explică (pentru suMRed34):

Noi am vrea un flash mob, da nu avem nimic idei, ajutati-ma va rog cu ceva:cintece, miscari de pe youtube, sau macar muzica pe care putem sa o folosim