| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

sint de trei luni cu un baiat...si inca nu am avut primul sarut.Ne iubim enorm de mult, si in aceste trei luni nu s-a ivit nici o cearta, spre deosebire de alte relatii pe care le-am avut si spre deosebire de alte cupluri care se cearta in fiecare 2 zile.Ne iubim, dar cind prietenele mele imi povestesc cum a fost primul sarut, si cind eu le spun ca la noi in 3 luni inca nu a fost primul sarut, nici nu le vine a crede.Sincer nici mie.Ne tinem de miina ne cuprindem intotdeauna sintem impreuna dar...nu ne-am sarutat niciodata.De la un timp chiar eu vreau sa il sarut, am niste momente in care chiar vreau sa il sarut. Dar nu pot.Si totusi cred ca baiatul ar trebui sa faca primul pas.Si de cite ori ma condus acasa, si nu a facut-o.Stiu ca ma iubeste simt asta si cred ca si el ar vrea sa o faca, dar nu stiu ce il opreste deseara trebuie sa ma intilnesc cu el. Dati-mi niste sfaturi.Si credeti ca e normal?

Răspuns Câştigător
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Poate baiatul e mai timid si asteapta sa faci tu primul pas. daca e asa cum cred eu pana nu il saruti tu cred ca o sa ramai nesarutata.
situatia asta poate fi destul de normala daca el e un baiat timid, sau poate nu vrea sa te grabeascawinking

1 răspuns:
| Snk01 a răspuns:

WOOW. Cred ca sunteti prea timizi... Treci tu la fapte si dupa aceea o sa fie binewinking