| butterfly2013 a întrebat:

Am deja vreo 2 saptamini decind ma intilnesc cu un baiat mai mare decit mine cu 4 ani Cu el a fost primul sarut.Ne sarutam doar 1 minut..credeti ca e normal.Eu cred ca e din cauza lipsei mele de experienta..Cum sa sarut ca sa simt ceva placere.

2 răspunsuri:
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

O fi atent la o fata ca tine e bine sa calmezi si sa fi atent la barbati e ine si asa e si daca iubesti numai pe el atunci e bine spui ce parere ai dar mai intai trebuie so cunost afara bine instinctele sale de barbat sa nu uit asta nici odata.