| scump3tea a întrebat:

sint impreuna cu un baiat adorabil.Brunet cu ochi negri, cu gropite in obraji.Imi placea de el inca cu doi ani in urma.Vara trecuta a fost cu cea mai buna prietena a mea.In toamna s-au despartit. Iarna i-am spus ca il plac iar el a spus:Sorry, eu nu te plac. Iar pe urma in aprilie mi-a spus ca regreta mult ca m-a refuzat si ca spera ca nu si-a dat seama prea tirziu cit de mult ma place.SIntem impreuna. Dar, cu cea mai buna prietena se comporta altfel. O facea intotdeauna puisor.Pe mine m-a facut de trei ori in 3 luni pusior.Si mi-a spus o data ca ma iubeste.Acum zece zile s-a dus la bunicii lui la tara si ma suna vorbeam pe celular, dar nici noapte buna nu imi spunea.Ma suna si intreba:ce faci dulceato?

eu:nimic ma primblu cu prietenele.etc.SI mai vorbeam putin si el spunea bine hai pa.Nustiu...parca nu ma iubeste. Dar eu si cu cea mai buna prietena m-am certat pentru el.Imi place de el, pentru ca are ochi negri, gropite in obraji, si e foarte linistit, tacut pot sa spun.Mda.Sper ca ati inteles.

Ajutati-ma dati-va cu parerea

si fiti sinceri.

funda plizz
mentionez ca e cu trei ani mai mare.

3 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Cele mai bune prietene nu prea isi fac asa ceva una alteia happy

| Reanna a răspuns:

Nu-l pune prea mult la suflet. caci asa face si el.Fa-i si tu la fel sa-si dea seama cum e. ...si faza cu cele mai bune prietene. cupcake02 are dreptate.

| AnyAnutza a răspuns:

Pai ar trebui sa-l intrebi: tu ma mai iubesti? ca pari prea distant de mine de la un timp.
dar tu i-ai spus vreodata puisor sau l-am alintat? daca tu nu-l alinti foarte des nici el nu o va face.