| dragalasa a întrebat:

Buna >: sora mea mai mare face logodna si starea civila in august iar nunta anul viitor.Eu as dori sa-i fac o surpiza la starea civila insa nu am idei.o surpriza pe care o va tine minte toata viata si va rade.M-ai putea ajuta cu cateva idei va rog mult? :*

Răspuns Câştigător
| TheGreatPerhaps a răspuns:

Fa-i o surpriza de neuitat - fura-i iubitul (kidding)!
Daca aveti poze din copilarie sau filmulete in care faceati boacane sau va prosteati, sa realizezi un colaj din ele si sa i-l arati. Nu stiu cat o va bucura pe sora ta, insa mie, amintirile cu fratele meu imi trezesc cele mai frumoase sentimente. Numai bine! :*