| LucianaaaX a întrebat:

Spuneti'i urgent un program bun fara virusi de decupat melodii si indicati.Multumesc.Funda

2 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Cool edit pro 2. 1 e cel mai bun!
succes

| InoTkd95 a răspuns:

Eu folosesc YOuTUbe dowloader si sincer sunt foarte multumita de el. Si poti cu el sa descarci videouri dp youtube, sa transformi din video in mp3 si sa decupezi melodii. Intrii la,, Convert or play a video you alerady downloaded si pui acolo la browse si cand dai enter iti apare acolo de unde poti regla de unde pana unde vrei sa decupezi melodia. Nu e complicat deloc. Daca te hotarasti sa folosesti asta si nu te descurci nu ezita sa-mi lasi un msg. Succes! :*