| Cosminsuhhh a întrebat:

Bunahappy... spuneti-mi cum as putea sa dezinfectez cerceii... dau funda pentru cel mai rapid raspuns.

6 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Umpleti un capac mai mic cu spirt si baga cerceii in lichid cateva minute.

Dezinfectati urechea cu un betisor de ureche bagat in spirt sau apa oxigenata.

Daca nu aveti timp pentru procedee mai complexe, un strop de parfum face minuni.

Exista unguente speciale in farmacii cu antibiotic, nu ezitati sa le folositi inainte de introducerea cercelului in ureche:*

| trafikantu a răspuns:

Cu alcool sanitar

| simona223 a răspuns:

Spirtul este foarte bun si eu il folosesc. lasa-i acolo cateva minute si gata

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna! Ia un bol si pune spirt in el. Pune cerceii si gatahappy

| romancuta02 a răspuns:

Cu vata inmuiata in spirt ii stergi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu,spirtbig grin