| EuSiCuMine a întrebat:

spuneti-mi si mie care episoade va plac cel mai mult din fenomene stranii love struckFunda

Răspuns Câştigător
| TheUnikBiby a răspuns:

Sunt multe, dar nu le stiu denimirile

unul cu o fetita cu un leagan, altul cu 2 fetite din care una cunoaste 2 fetite fantoma imbracate in rochite albe si cu fundite, altul cand o familie are 2 fete si o fantoma se indragosteste de una si o vrea, dar fata il respinge si pana la urma familia se muta din casa, iar cand fata se intoarce sa ia o cutie baiatul fantoma o trage de picioare si nu o lasa sa iasa

mai sunt o multime

Bafta! big grin

4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Nici unul,pentru că sincer toate au aceeaşi poveste.O familie se mută într-o casă,aud sunete şi se întâmplă chestii înfricoşătoare şi îşi dau seama că,casa este bântuită.Peste nu ştiu cât timp unul dintre părinţi găsesc un preot sau ceva pentru a exorciza casa.Spiritul pleacă şi totul revine la normal...familia trăieşte în continuare în acea casă sau se mută în alta. Sfarşit!
Nimic nou, toate sunt la fel doar că alte spirite şi alte personaje(şi altă casă, normal). Uitaţi-vă la :
-Rec 2 http://www.myfisier.info/r/? http://www.dump.ro/fisiere/rec-2-2009/190303/TISuN1Ja3Z7ffbNw
-Quarantine http://www.filmealese.com/quarantine-2008/
-Mirrors 2 http://www.filmealese.com/mirrors-2-2010/
Sunt printre cele mai tari filme thriller, horror.
Si mai sunt cateva :
he grudge (1, 2,3)
The ring (1, 2)
The Graves
The exorcist
One missed call ( e prea tare )
The legent of Bloody Marry
Drag me to hell
Fear house
Friday the 13-th
Knife edge
Room 1408
Nightmere on elm street
The siltent hill
Emily rose exorcism
Poltergeist
The omen
The Unborn
The Uninvited
Orphan (e un thriller gen psihologic, nu e prea horror, dar foarte
foarte bun)
the Haunting in Connecticut
The others
Numarul 23
Secret window
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Case 39
Mirrors
Sillent Hill
Mirrors (1, 2)
Astea sunt cele mai noi: Resident Evil, Piranha, Devil, Saw 3D, Shutter Island, Predators, A nightmare on Elm Street, My soul to take, Splice, The wolfman, Dark Shadows, The dorm, Let me in, Altitude, The crazies, Black Death.
Hostel I si II (horror).
Mai ştiu o mulţime, pe toate le-am văzut şi nu mă satur de ele.
BAFTĂ!

| fLrYdzstr a răspuns:

Toate ^_^

| aLLu17 a răspuns:

Ce-mi place emisiunea aia am vazut toate episoadele mie una toate imi plac.bine mai sunt si unele care nuh prea te sperie da sunt unele care chiar te sperie...imi mai place episodul ala in care zburau cartile si lucrurile nuh mai stiu cum ce numeste da a fost belea episodul :X :X

| jojo_9371 a răspuns:

Buna.Toate episoadele mi s-au parut atractive si interesante, dar numai cateva m-au facut sa le vizionez de mai multe ori, printre care:
Casa iadului _in care aflând că locuinţa lor este un fel de "staţie" pe drumul între viaţă şi moarte, o familie începe să îşi pună întrebări despre fostul proprietar, care a bătut ferestrele în cuie.

Conacul bântuit-În ciuda avertismentelor că un conac este bântuit, Ginger se mută acolo, dar o prezenţă supranaturală îl aduce pe soţul ei în pragul nebuniei ucigaşe

Podul casei- Văzând nişte fotografii, Selena Warner este convinsă că ea şi fiul ei nu sunt singuri în casa unde locuiesc. Ea identifică un spirit, dar nu şi prezenţa sumbră din podul casei.