| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce as putea face, prietenul meu lucreaza in bucuresti si vine doar in weekend acasa plus ca uneori isi mai i-a si medical. M-am atasat ENORM de mult de el si astazi a plecat la bucuresti si vine peste o saptamana si 4 zile, deja sunt facuta la psihic il vreau langa mine suntem de nedespartit deja mi-e dor de el si cand ma gandesc ca mai am de asteptat 1 saptamana si 4 zile deja gata incepe sa ma i-a cu un fel de stare de rau.Incerc sa nu ma mai gandesc si sa ma consolez singura dar dupa 4 zile petrecute impreune si am stat la el ne-am iubit in fiecare seara acum naa am o stare ciudata am momente in care simt ca nu mai suport ca sunt terminata la psihic si ma i-a ca un fel de palpitatii la inima. Ce pot face ca sa imi treaca mi-e frica acum sa nu mi se faca rau, acum vorbim la telefon pe net ne vedem la web mereu.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fata draga, astea sunt simptomele iubirii! Cu frici si spaime, cu bucurie si teama, cu nopti nedormite si ganduri care te coplesesc, cu dor de te seaca, cu dorinta si palpitatii, cu fericirea revederii si durerea despartirii, cu dragoste fizica pana la epuizare, ...etc,etc! Toti indragostitii din lume trec prin asemenea "chinuri" si sunt fericiti pentru asta, si nu se satura unul de altul! Cand n-o sa mai traiesti asa ceva, o sa fi linistita si... fara iubire!