| Miha3meow a întrebat:

spuneti-mi si mie ce inseamna cand visez ca mama a facut o fata, "sora mea" iar eu o tineam in brate, ma pupa, imi zambea si era asa de frumoasa chiar daca eu sunt singura la parinti. e de rau, de bine?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e de nimic, visul asa a fost.

| Maioru a răspuns:

Daca visezi copil mic nu prea este de bine dar nu trebuie sa te sperii, de multe ori ce visezi nu prea se intampla.

| Gabriela0009 a răspuns:

Daca ai visat ca asisti la o nastere inseamna speranta, proiectia propriilor tale dorinte de succes, viziunea asupra vitorului, alter-ego-ul tau, adica chemarea copilului interior, a ceea ce esti tu in stare pura, nealterata de educatie, principii, prejudecati, stereotipuri.

Mai multe interpretari a visului tau poti verifica singura
http://www.cevisam.com/