| gheorghita a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce melodie sa-mi pun la telefon cand sunt sunata! Mersi!

6 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

O melodie care-ti place, depinde de preferintele tale

| Narsha a răspuns:

Poti pune ceva ritamr, de exemplu inna deja vu(pe asta o am eu)Gasesti multe pe situri cu soneriii.In general melodii gen inna merghappy
fundita?

| any007 a răspuns:

Buna. mie imi place f mult(mai ales cum incepe) morandi-love me...

| doina93 a răspuns:

Salut, eu mereu am o problema in ceea ce priveste raspunsul la telefon big grin, pur si simplu nu aud melodia...asa ca eu mi-am pus o melodie rock, pe care cu siguranta o voi auzi. Tu ai putea pune o melodie mai ritmata, care ascultind-o sa-ti ridice putin dispozitia.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica mixata.Iti recomand Hed Kandi - Beautiful.

| Dee_4806 a răspuns:

Depinde de ce tip de muzica preferi...Eu de exemplu am Sattelite-Lena Mayer