| teodoram a întrebat:

Spuneţi-mi şi mie, cei din Ploieşti (clasa a 8-a), la ce ora trebuie să ne prezentăm, mâine, la şcoala "Grigore Moisil", pentru a da testele pentru bilingv(engleză, franceză, spaniolă, germană)? Mersi! kiss

7 răspunsuri:
| bump a răspuns:

Buna! si eu dau la bilingv maine,engleza,ora nu se stie inca, Se va afisa precis ora la care se va sustine testul la scoala, acolo, dupa ora 8. Oricum, eu ma voi duce sa vad pe la 8 si te voi anunta si pe tine.hai bafta! wave

| alyna a răspuns:

Au fost afisate pe site ora si sala!
eu dau la engleza si sunt la sala 11 la ora 11!
tu?
oricum, bafta!kiss

| Tigrilă a răspuns:

In fata cladiri Nu imi pasa la ora nestabilita 00:00:00 pe data de 32 iunie bafta happy Nu acum serios care este probabilitatea ca sa iti raspunda cineva din grigore moisil? chiar nu ai auzit de yahoo mess?

| teodoram explică:

Bun, daca nu sti, taci!

| aLyN_4462 a răspuns:

Eu la 19.30 am fost la scoala si nu era afisat nimic, dupa ora 8, poate sa se afiseze si la 12 noaptea... sper sa nu happy daca nu vrei sa mai bati drumu pana acolo uitate pe ISJ prahova dupa ora 20.30 sau pe site-ul scoli Grigore Moisil.

| Roxanne22 a răspuns:

Buna!
Listele se vor afisa la scoala dupa ora 20.
Saqu te poti uita pe site-ul scolii Grigore Moisil sau pe ISJ Prahova happy
Si eu dau bilingv si astept cu nerabdare listele happy
Cred ca de la ora 8. si depinde si in ce serie vei fi.

| Annaeuuuuuu a răspuns:

Buna si eu am bilingv maine...si vreau sa stiu si eu care este situl scolii?