| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* spuneti-mi si mie cum pot scoate la imprimanta un tabel facut in excel dar nu orizontal ci vertical big grin? adica pe toata pagina?big grin ca ma dispera ca nu stiu ~x( laughing raman datoare jur :X

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pai daca ai Microsoft windows excel 2007, ai pe coloana aia ci home, insert, etc, ai si page layout, intri acolo, la orientation si selectezi pagina verticala, iar apoi faci tabelul asa cum iti trebuie
sper ca ai inteles, daca nu ID meu e lenu_scumpika
paaa
Lenu