| dennnnnnisa a întrebat:

spuneti-mi si mie un program de modificat poze in care poti sa pui o poza si alta peste eaa... de ex am 2 poze si una ii cu un peisaj si una ii cu mine pe un munte si eu vreau ca sa ma iau pe mine si sa ma pun in peisajul ala ...am incercat cu photoscape adobe dar nu mi se deskarka multumesk mult by3:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| anytha13 a răspuns:

Poti face asta si in PhotoScape doar ca trebuie sa iti faci png-ul cu tine :-p

| anca_3211 a răspuns:

In PhotoShop, draga mea.

| dennnnnnisa explică:

Ei na laughingeu nu stiulaughing mersi oricum :*
laughing

| Shane_1763 a răspuns:

Se poate, cu programul ACD see Fotocanvas. Eu l-am descarcat de pe net, dar fara licenta o poti utiliza timp de 7 zile doar.

| botafogo a răspuns:

Www.google.com download picasa 3 apoi dupa ce urmezi pasii si il instalezi ia poza da pe multe chestii pana gasesti o iconita pe care scrie cropp dai acolo si te selectezi pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Adobe Photoshop Cs 2 poti. Si in PhotoScape. Si in Photobrush. Si in Pixel. Si pot sa continui lista. laughing