| verdesigalben a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog ce trebuie sa iau la mine intr-o excursie de 1 zii la castelul mogosoaia in luna martie cand nu e prea cald. Vreau sa stiu si ce mancare cati bani...etc funditaaa

1 răspuns:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poi ai putea sa te imbracid estul de lejer intr-un hanorac daca ai zis ca este de 1 zi,Mancare : ia-ti ce poti manca, dar sa nu se strice opteaza mai mult pentru ceva dulce laughing, pai daca vrei sa iti mai cumperi ceva de pe acolo sa ai macar la tine in jur de 1 milion, cum vrei. sper ca te-am ajutat Funda?