| durexcugauri a întrebat:

Buna happy stau cu prietenul meu de 2 luni si ceva. e plecat in germania dar vine acasa luna viitoare. vbim in fiecare zi pe mess. si mai mereu ma intreaba cum as vrea sa fie asa zisa prima data. eu habar nu am ce sa ii zic thinking si zice ca daca spun ca nu stiu se supara pe mine sad sunt ft rusinoasa si nu stiu dc dar cand vine vorba de subiecte mai delicate parca nu mai sunt euhee hee ziceti`mi si mie va rog ce as putea sa ii raspund cand ma intreaba cum as vrea sa fie prima data :-s multumesc :*

1 răspuns:
| Filly_6570 a răspuns:

Raspunde-i ca prima data vrei sa fie cum ve-ti vrea amandoi si cand ve-ti vrea amandoi. Sau poti sa ii spui ca prima data esti absenta.big grin