| sssss a întrebat:

Stie cineva cand va fi difuzat filmul"Camp Rock 2" pe Disney Channel? Sau daca aveti un link de unde il pot descarca.Multumesc!:*

7 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Se va difuza pe 18 septembrie 2010

eu nul pot descarca... da am auzit ca inca nu se poate...pentru ca inca nu l-o dublat in lb romanasadsad:crying sa stii ca sti mie mi lar trebuicrying

| RossSaid a răspuns:

In septembrie e lansarea. parca pe 3 in SUA. deci mai ai de asteptat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe disney channel o sa fie difuzat pe data de 18 septembrie fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 18. 09 o sa fie hannah montana forever nu kamp rock 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camp Rock 2 va fi difuzat pe data de 18. 09. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost prezentate 8 chitari si rocul e o cale de a trai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul a fost difuzat pe data de 18 septembrie 2010