| demonxyz a întrebat:

Buna stie cineva cat costa sa iti faci cornrows{codite mici}? stie careva sa faca? sunt din Braila.

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Te costa aproximativ 40 de lei la coafor, dar depinde la care.Presupun ca poti merge si la o prietena care stie sa impleteasca si o rogi mult, o si platesti, si ii spui sa invete de pe youtube, ca acolo sigur gasesti big grin Funda?

| demonxyz explică (pentru LalLyBoOmD):

Esti din br?

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru demonxyz):

Nu, dar am o prietena care locuieste acolo si a fost la un salon, a platit 40 de lei din cate am inteles si chiar a aranjat-o bine.

| demonxyz explică (pentru LalLyBoOmD):

Ff frumos merci mult!:*

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru demonxyz):

Cu placere! :* Daca te rog frumos, imi poti da fundita? big grin

| demonxyz explică (pentru LalLyBoOmD):

raised eyebrows ti-am dat de mult!