| croissant a întrebat:

Buna kiss Stie cineva cate ore faci pana in Bulgaria cu masina personala?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Nu zici și orașul din care se pleacă? Mă rog, din București se fac vreo 6 ore.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te-ai gandit ceva pana ai pus intrebarea asta! Din Romania, de unde? Pana in Bulgaria, unde? Ca, daca mergi de la Mangalia la Balcic, ajungi intr-o ora, dar daca mergi de la Satu Mare la Tzarevo, cred ca mergi vreo doua zile.
Deci...precizeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde pleci, si unde vrei sa ajungi. Uite, chiar ieri am venit de la Bototsani la Bucuresti si a durat 8 ore. Daca strabati si Romania si Bulgaria.probabil in jur de 30 de ore.