| Lorena7712 a întrebat:

Stie cineva cu cine va ramane violetta in serialul violetta sezonul 2? Unii zic ca va ramane cu Leon si altii cu Diego! Va rog spuneti-mi mai detaliat ce se intampla :*
Funda!

6 răspunsuri:
| deny1230 a răspuns:

Va ramane cu Leon.
http://youtu.be/LNAgZuIHaxo (video-ul e cu sfarsitul sezonului 2)

| Alleksaandra a răspuns:

Cu Frede

| Lorena7712 explică (pentru Alleksaandra):

Cu Frede nu are cum sa ramanastraight face Stiu din surse sigure. Frede poate ramane cu Ludmila. Subliniez poate pentru ca nu sunt sigura si de aia am pus intrebarea asta.

| Alleksaandra a răspuns (pentru Lorena7712):

Ramane cu Frece. Iti zic eu tongue O sa se intoarca, Leon va fi cu aia de la motociclete, si cu Diego nu stiu ce se va intampla.

| Lorena7712 explică (pentru Alleksaandra):

Stiam ca se va intoarce. Va fi un fel de concurs ( Vio va fi cu Leon si Diego cu Ludmila). Cele doua perechi vor castiga si. ehh pana aici am citit si eurolling on the floor)

| deny1230 a răspuns (pentru Lorena7712):

Diego nu va fi impreuna cu Ludmila, ea e indragostita de Fede.
http://youtu.be/KIKPuleNZgw