| mimikafrumusika a întrebat:

Stie cineva cum se foloseste rostopasca pentru remedierea negilor? Stiu ca se stoarce sucul acela galben pe neg dar la cat timp se aplica si in cate zile dispare?

2 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Ba e bun, a incercat mama mea.nu a facut nimic la neg, doar a aplicat rostopasca, o data pe zi.trebuie sa ai foarte multa rabdare, ei ia trecut intr-un an sad sper ca te-am ajutat big grinfundita?

| happyeveryday a răspuns:

Hi,eu nu cred ca este asa de bun leacul asta, sa-i spun asa pentru ca si sora mea a avut multi negi pe mana si a incercat cu rostopasca, dar nu a avut nici un efect.