| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva de ce nu`mi apar toate comentariile de la o poza hi5?crying imi apare doar un anumit numar si restul unde dispare?big grin

3 răspunsuri:
| Ea.e. a răspuns:

Pentru ca la poza aia s'au adunat prea multe si numai au loc si raman in memorie.
Ele inca sunt numarate printe" NUMAR COMMENTURI" din profil. Deci stai linistita ca el chiar daca numai apar tot sunt luate in considerare la numararea totala a commurilor, pana stergi poza respectiva

:*

| shawnee a răspuns:

Nr max de comentarii afisate la fiecare poza este de 50. restul sunt in memorie cum a spus si antevorbitoarea mea. (:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asta stiutongue dar la uni apar toate comentariile pe paginabig grin. exista ceva sa-i fac sa`mi apara si mie?big grin