| AdriixDoo a întrebat:

Stie cineva locuri mai retrase pentru o intalnire? Nu acasa la unul dintre noi, pentru ca sunt ai nostri... Va roog... am nevoie de o idee repede puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Buna. La cinema ( la un film romantic), la pizza, in parc (dar nu prea merge fiindca e frig ) etc.

2 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Da, Desertul Sahara, Padurea Amazoniana, Taigaua Siberiana, fundul oceanului Atlantic? Ar trebuii sa-ti intrebi prietenii din oras cu tine.

| AdriixDoo explică:

@OrionM6, nu prea ai ce sa ii intrebi pe astia, nu am prieteni prea apropiati aici.