| hermione a întrebat:

Stie cineva spaniola ca sa imi traduca si mie episodul 64 din Nini?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Daca vrei, ti-l povestesc eukiss

... Celina si Victor au descoperit locul ala secret, in tablou cu jucarii si vor sa intre. In acest timp, Nini si Tomas sunt acolo si vorbesc: Tomas ii spune lui Nini ca i-ar fi placut sa aiba frati, Nini ii spune ca este special, ca are inima mai mare decat toata ambasada. Se saruta. vorbesc etc. Celina si Victor vor sa intre, isi dau seama ca Nini si Tomas sunt acolo, dar nu imi cotinua sa mearga si se intorc. Nini si Tomas aud ca este cineva acolo si hotarasc sa se ascunda. Apoi vad ca nu se mai aude nimic si ies din ascunzatoare. Nini ii spune ca ea nu e perfecta, dar Tomas ii spune ca pentru el, da e perfecta. Sebastian si Vixtoria stau si se uita la stele, apoi o sa se sarute. Ei spun sa plece, dar adorm acolo in locul ala cu jucarii si cand se trezesc dimineata isi dau seama ca au ramas acolo. Si spun: Hai sa plecam ca altfel o sa se prinda cineva ca lipsim. Se mai saruta o data, apoi pleca. celina o sa fie in camera la Tomas si ii cere socoteala unde a fost aseara. dar Tomas o s-o minta si o sa-i spuna ca a lucrat cu Sebastian. In fine Celina nu il crede pentru ca ea stie ca el a fost cu nini, dar nu poate sa ii mai spuna nimic. Victor o vede si el pe Nini si observa ca re unghiile facute cu oja rosie. Nini ii spune ca i le-a facut Cici. Scapa de el. de dimineata, Sebastian ii povesteste lui Tomas cum a fost cu Vicky si omas ii povesteste cum a fost cu Nini. iar Nini ii povesteste lui Vicky cum a fost cu Tomas si Vicky ii povesteste lui Nini cum a fost cu Sebastian. Sebastian si Tomas se gandesc sa iasa toti 4. Si le suna pe Vicky si Nini si planuiesc sa iese in seara asta impreuna toti patru. nini si tomas se intalnesc din nou si vor sa se sarute si vine Angelito si nu mai reusesc, vor din nou apoi vine Lupe si iar nu reusesc, apoi vine Horacio si tot nu reusesc, apoi vine Chiky. Si apoi se saruta si nu mai vine nimeni. A venit seara si vor sa iasa, dar Celina ii spune lui Nini ca ea acum 7 ani a avut o fata si ca acum a gasit-o si fata aia este chiar in ambasada, este Cici. Apoi Nini nu mai vrea sa iasa cu Tomas la cina. Si ei nu mai inteleg de ce. Si.nu mai iese nimeni. Sfarsit episodul 64! Mai incolo va fi ca Nini pleaca de la ambasada, dar ramane Nico etc.

Sper ca te'am ajutatkiss

1 răspuns:
| hermione explică:

Multumesc mult! as vrea sa imi spui ce numar are episodul in cate tomas o saruta pe nini in fata focului(cred ca e primul sarut)