| Alessandra_5306 a întrebat:

Stie cineva un magazin (online sau normal) unde se gasesc discuri vinyl cu preturi putin mai mici sau macar sa aiba o colectie bogata? Merci.

3 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Emag.com

| Relly_2077 a răspuns:

Am eu discuri de vinil foarte vechii cu muzica populara daca te intereseaza ma poti contacta la id: t.usaghi_21

| mikopil a răspuns:

Buna. Si eu sunt posesoarea unei colectii de discuri de vinyl. Daca te intereseaza, iti pot da mai multe detalii pe adresa mea: mihaellaionescu@yahoo.com.