| NoAntidote a întrebat:

stie cineva un program de modificat poze in care iti poti face tenul nu stiu cum, suvite etc. cel mai bun raspuns FUNDA!winkinglove struck

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

Photoshop :)
Si photo instrument. uite sa iti faci o idee: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=92&ty=58

cu al doilea poti sa iti maresti sau micsorezi unele parti ale fetei;)
sa iti faci suvite, sa iti dispara imperfectiunile de pe fata, si multe altele.
Bafta :)

3 răspunsuri:
| Andrada97 a răspuns:

Www.taaz.com, Trebuie sa iti faci cont, si acolo poti sa te machiezi sa iti faci alt fel de par, sa te vopsesti, si alte chestii:)

| icsulescu a răspuns:

Adobe Photoshop

| paffyxfairy a răspuns:

Buna singurul cu care poti este PHOTOSHOP. daca ai nevoie trimite'mi un msj si iti dau linkul de unde sa il iei jos. funda please?batting eyelashes