| r0xaa a întrebat:

stie cineva un site unde ma pot uita la tv oline? mersi:* sau funda:X

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Iti trebuie un program depinde si de antivirus. Pe site-ul asta.: http://www.cool-tvweb.com/tv-channels/tv-live-portal-online.html si dai la ajutor general help si vezi ca iti apare niste chestii din astea si dau pe cea care scrie "-NOU! Sopcast TV-U View Tv plugin 5.1 si o sa-ti apara sa daca vrei sa-l salvezi. si restul sti ce trebuie sa faci.:X

5 răspunsuri:
| sorina222 a răspuns:

Pe cool tv

| r0xaa explică:

Online* scuze

| Ralluka_6947 a răspuns:

Cooltv