| Siracuzia a întrebat:

Stie cineva un site unde sa imi scriu numele si sa imi dea o imagine ca un fel de semnatura? De exemplu scriu Ana si imi da un scris de mana verde de exemplu unde scrie Ana cu litere mai intotorcheate.Ca am vazut la cineva.Multumesc!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Http://www.atm.ox.ac.uk/user/iwi/charmap.html
Scuze...

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Uite aici un convertor, selectezi literă cu literă din partea de sus și fiecare este transformată, pe rând, în vreo 20 de feluri.
O zi cu zâmbet să ai!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Și mai era și acesta @AnaMariaPink http://web.forret.com/tools/charmap.asp?show=html

| Bulina_4880 a răspuns:

Http://www.minderlegaal.nl/?

Scrii ce nume vrei tu, acolo " Enter your text here! Sper ca te-am putut ajuta :*.