| StaiCaTrag a întrebat:

Buna ziua cu ce program as putea scrie un text sub o poza adica pe o poza dar sa fie scris de ala misto cu litere frumoase nu ca in paint... sa nu va aud ca scrieti paint va rog vreau doar sa imi fac o poza si sa scriu sub ea ceva sa mi-o pun ca semnatura pe un forum... daca este un program mai greu de utilizat sa imi spuneti si cum sa scriu. Multumesc

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Încearcă cu Photoscape sau Picmonkey.com

| PяInCєSs a răspuns:

Pizap.com, simplu de umblat si are si scris misto.

| vatco a răspuns:

Photoshop care nu este free si Gimp care este. daca vrei tutoriale cum sa folosesti aceste 2 programe cauta pe google photoshop tutorials, trebuie sa stii engleza cat de cat sa intelegi cum se lucreaza cu ele.