| qFufulete a întrebat:

Stiti ca cei care posteaza uneori filmulete pe youtube arata ecranul calculatorului. Eu vreau sa ii dau web unei fete dar sa arat ecranul calculatorului asa cum arata pe youtube. Stie cineva cum fac asta? Fundaaa :X

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Poti sa folosesti Team Viewer. Il instalati amandoua, ii dai id-ul si parola programului, asa ea intra in pc-ul tau si vede ce vezi tu. Nu e virus, cand inchizi programul e gata, apoi parola se schimba.