| DianaMaria18 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! O stiti pe skivomady de pe instagram/facebook/youtube? Ei bine are o poza pe insagram incarcata saptamana trecuta cu un cercel lung in ureche cu 2bile colorate si o pana. Chiar vreau si eu unul, stie careva de unde pot lua sau macar unul identic. Daca nu gasiti ca arat eu poza cu cercelul ei pe facebook. Rog seriozitate. Fundaaa!

1 răspuns:
| Black_BlackSpider_1995 a răspuns:

Recomand: http://vmzona.com/......te/int.php unde poti gasi si bijuterii daca cauti bine