| dinamovistu99 a întrebat:

stiti ceva program care sa vad pozele depe facebook daca fb e privat? funda!

Răspuns Câştigător
| maria912013 a răspuns:

Singura solutie e sa dai Adaugare prieten, iar daca ti se confirma prietenia...vizionare placuta! sau.in caz ca nu vrei sa adaugi prietenul de pe profilul tau, fa-ti un alt cont, cu un nume fantoma.Insa sa fie unul credibil.Alte solutii /programe cu siguranta nu exista.

2 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Trebuie sa adaugi persoana respectiva in lista de prieteni daca vrei sa vezi pozele luiwinking...

| Iulyna a răspuns:

Buna. Din cate stiu nu poti vizualiza pozele de pe profilul cuiva daca nu il ai ca prieten, dar daca il ai acea persoana tea securizat deci nu ii poti vedea pozele... Funda?