| erdeyu a întrebat:

Cum pot vedea un profil privat pe facebook fara sa fac cerere de prietenie cu ea? Daca stiti un program de unde poti downloada pozele, precum hi5?

Răspuns Câştigător
| Deea_9102 a răspuns:

Îţi trebuie photoscape. Cu photoscape poţi să downloadezi pozele de oriunde. Indiferent ce site este, doar să ştii să-l foloseşti. Intri în photoscape şi dai fereastra Screen capture si dai capture region.hee hee. Şi îţi selectezi regiunea care vrei s-o downloadezi şi apoi dânsa se salvează în p.s şi o salvezi în computer şi gata. Fundă? puppy dog eyes