| MiiMirela a întrebat:

Stiti cum as putea sa imi personalizez un caiet si sa il transform in jurnal? Cea mai buna idee primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| beatrice1bea a răspuns:

Ar fi mai simplu să-ți cumperi un jurnal. dar mă rog, uite ce poți face: pune-i o coperta, ceva, pe copertă lipește o poză cu tine...sau pune diverse de acțibilduri.Pe prima pagină poți scrie „JURNAL" cu litere de tipar sau de mână, poți adăuga si acolo tot acțibilduri și poți scrie mai multe lucruri....pe ultima pagină poți scrie „SECRET, NU ATINGE!" happy Sper că te-am ajutat

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

De ce nu iti cumeri un astfel de caiet(jurnal) sau chiar si unul electronic e OK