| IustinaSiAtat a întrebat:

Stiti cum se face prezentarea unei carti? va rog HELPP am nevoie de o prezentare a unui roman de dragoste(inca nu stiu care) si nici nu stiu cu ce sa incep. ceva idei de carti si de prezentari. FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| MicaViolonista a răspuns:

Acest Roman De dragoste este despre o fata si despre un baiat care amandoi au iubiti dar se plac intre ei.Scopul lor este ca sa fie impreuna pe ascuns sau sa spuna adevarul...De aici te las pe tine! Bafta!
Funda?