| LolaKiss a întrebat:

Bunahappy Stiti cumva daca samponul Nivea Stight and Easy este bun?
Eu am parul ondulat si vreau foarte mult sa il am mai drept.
Daca mai stiti si alte metode in afara de placa va rog sa-mi spuneti puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Vorbeste cu un hair stilist va sti ce e de facut. Solutii nu sunt prea multe adica pentru indreptat placa ar fi cam singura sansa...
Si eu am parul ondulat si mi-l indrept cu placa. Poti folosi un balsam special sau un sampon mai bun si diverse solutii pentru a evita degradarea parului. Ai putea sa te tunzi putin eventual... nu stiu cum crezi. Dintre produsele de par eu am avut mereu incredere in marcile wella, pantene si niveawinking.
Am ajutat cu ceva? big grin