| denisa0906 a întrebat:

Buna stiti episoadele ale din h2o just add water as vrea sa le vad incepand de la sezonul 1! as vrea sa stiu daca le pot lua de undeva de pe net stiti voi un site ceva d unde pot descarca toate sezoanele si episoadele? pls multumesc

3 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Pai. incearca pe www.youtube.com. Nu le poti descarca dar le poti vedea;;). Scrie acolo '' H2o season 1 '' si dupa scrie episodul pe care il cauti. Dupa ce ai terminat de vazut sezonul 1, cauti sezonul 2 si tot asa. Succes! :-*

| Didw a răspuns:

Si daca chiar vrei sa le downloadezi. iei linkul de pe youtube si il pui aici http://www.filsh.net/ unde scrie Link. :x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe youtube.com happy le ai pe toate love struck

pup happy