| Drops07 a întrebat:

Stiti unde pot gasi poze de genul : http://weheartit.com/entry/45850041/via/sweent. As vrea asa ceva si asta ar fi buna, dar imi trebuie pentru coperta de pe Facebook, iar aceasta e prea mare.

2 răspunsuri:
| Ivory a răspuns:

Hmmm.Cauti tot pe we heart it sau pe favim. Daca vrei iti trimit eu niste poze ok de coperta>.

| Drops07 explică (pentru Ivory):

Am cautat pe We Heart It... de acolo e si poza de mai sus, doar ca e prea mare de coperta, si vreau o poza tot asa, dar sa fie buna de coperta...happy