| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Stiti vr'un site pe care pot sa intru pe mess si sa pot sa trimit/primesc poze?

Răspuns Câştigător
| MariA00 a răspuns:

Mai este o varianta sa intri pe mess: ii dai pe yahoo si in dreapta scrie "Messenger (US)", dai click, iar apoi iti va aparea o imagine pe care scrie "Do more than just IM whit Yahoo Messenger" si te uiti mai jos ca scrie cu albastru "Other versions: Mac,Web, Mobile, iPhone" si tu dai click pe Web. Iti va aparea o alta pagina pe care scrie pe galben "Get Stared", dai click si intri in cont.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plsss...

1 răspuns:
| MariA00 a răspuns:

Plsss... Imi dai mie funda