| deutza_3149 a întrebat:

Cum trimit poze pe mess?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe Send sau pe Photos si de acolo manevreziwinking

13 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Click stanga pe poza, tii apasat deci click stanga si tragi poza exact unde scrii tu pe mess si dai enter!

| madalicious a răspuns:

Selectezi o poza dorita dintr-un folder, si o tragi cu mouse-ul spre casuta celui cu care vorbesti, iar cel cu care vorbesti trebuie sa dea "Accept".
Sau dai click pe Actions de sus la casuta celui cu care ai conversatia deschisa si selectezi "Send File ", si de acolo cauti folderul in care este poza pe care vrei sa o trimiti, daca vrei sa trimiti mai multe tine apasat CTRL, in timp ce selectezi pozele, si dai Ok, si persoana careia le-ai trimis trebuie sa dea accept.

Bafta!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu iei poza si o tragi pana in fereastra celui care vrei sa o trimiti, astfel poti sa iei si mai multe poze, sau dai la send file acolo in fereastra, si alegi pozele care vrei sa le trimiti, dai ok si atat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei poza pur si simplu cu Clik stanga si o pui unde scrii tu la mess.Si gata.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus pe photos sau sent chiar e așa de greu!?

Alte răspunsuri
| lleylla a răspuns:

Dai click acolo sus in dreapta pe photos sau share photos, depinde cum iti apare sau de sus din actions, sau dai click pe agrafa aceea de jos.

Lleylla

Alte răspunsuri