| Mia999 a întrebat:

stiu ca nu e voie cu intrebari de genul acesta aici, dar am mare nevoie! Cine imi poate da,, Momentele subiectului literar din fragmentul " La scaldat" din opera,, Amintiri din copilarie" de Ion Creanga. Va multumesc enorm, ofer fundita!

3 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Nu stiam ca nu e voie. Chiar vroiam sa te ajut dar daca spui ca e interzis...

| Mia999 explică (pentru pedobear):

Daca ma poti ajuta e bine, daca nu tot la fel de bine e! Sincer nu e interzis, dar uita-te la regulamentul TPU happy.

| AlinaToma a răspuns:

Pai vreau si eu va rog raspunde cineva