| ralukagirl a întrebat:

Buna stiu ca suna prostesc dar azi am fost la un mini-concert la care a cantat un baiat de la mine din oras iar concertul a fost tinut afara si acolo erau cam 50-60 de persoane inclusiv eu si nu era inghesuiala era distanta intre noi iar eu eram cu inca 2 prietene si eram cam la 7 metri de scena. Dilema mea e ca tip-ul care canta era sus pe scena si aveam impresia ca se uita din cand in cand la mine iar spre sfarsitul ultimei melodii c a zambit si se uita la mine si vreau sa va intreb voi ce credeti iti dai seama cand cineva se uita fix la tine de la distanta aia sau mi s-a parut mie iar el sa uita in alta parte.P.S. imi place tip-ul iar eu nu sunt o fata populara ca el.

Răspuns Câştigător
| TheSpecialRose a răspuns:

Buna!
Da, posibilitatea de a se uita la tine e in jur de 95%. Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator, iar dupa terminarea spectacolului m-am dus sa-l felicit, m-a strans in brate, m-a invitat la un suc si mi-a spus ca ma place.
Sfatul meu este sa te duci sa vorbesti cu el. Sa-i spui ca ti-a placut concertul si il poti intreba daca s-a bucurat de prezenta ta acolo.
O zi frumoasa! happy

1 răspuns:
| SefuBanilor99 a răspuns:

Da ai dreptate se uita la tine poat te adminra sau te placea cum il cheama da-mi funda pss am nevoie