| MariaIoana15 a întrebat:

Sunt a 11a la sociale și imi e cam frica maine la simulare, nu am învățat nimic, am șanse sa iau peste 5-6 pana in 7? Ce credeți ca pica?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat ai invatat in timpul liceului, lectie de lectie, faptul ca nu ai recapitulat acum nu te va afecta prea tare.

| WolfYTB a răspuns:

Sincer,cred ca tu pici...

Eu zic sa te uiti macar putin sa citesti o data sau de doua ori ce ai prin caiete.Cu putin noroc poate retii 2-3 informatii

| Voicu_Rus_1948 a răspuns:

Buna seara!
Desigur ca ai sanse daca nu ai lipsit de la orele respective si bineinteles daca intotdeauna ai fost atenta la ore.
In pauze, pana sa inceapa ora respectiva mai rasfoieste lectiile...
Mult succes!

| buburuzaDLP a răspuns:

Daca ai fost atentă la ore şi daca o să repeţi măcar 10 min ai avea şanse de un 5-6. Cauta pe net şi ai să găseşti cu siguranţă