| BogdanMarius299282 a întrebat:

Salut. Ce credeți ca pica mâine la istorie la simulare?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu stie nimeni ce pica! Multi puneti asa intrebari de parca exista vreun vizionar din asta sa zica "baaai astia, maine pica cutare".
E o loterie, poate pica orice.

Ca sa afli ce pica, trebuie sa ai pile mari la minister, aia stiu ce pica maine, stiu cu cateva zile inainte.

| gabicoo a răspuns:

La unul din subiecte elevii vor fi întrebați care sunt capitalele următoarelor țări: Ucraina, Moldova, Polonia și România!
Cel care va scrie de patru ori Moscova primește titlul de Vladimir Vladimirovici!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Și 80 de puncte din oficiu!

| Lukasssz a răspuns:

Regimurile totalitare.

Răspuns utilizator avertizat