| anonim_4396 a întrebat:

sunt Alexandra si de curand mi+am cumparat calculator nu prea ma pricep bine as dori daca ma puteti ajuta un program de modificat trasaturile fetei, cosurile de sters si alte imperfectiuni v+as fi recunoscatoare daca ma+ati putea ajuta. Multumesc anticipat! P. S. un program in afara de faceonbody sau photo editor am incercat da nu merge laughing

1 răspuns:
| Nowingsangel a răspuns:

Incearca Photoshop sau Photoscape. Amandoua sunt foarte bune.