| niky48 a întrebat:

Buna sunt baiat, am 13 ani jumate si am inaltimea 1.80 si greutatea 53 de kg. Credeti ca sunt prea innalt?

12 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai cam da dar cred ca din cauza ca aipractcat vreun sport dar nu e nimic rauin asta nu te speria si oricum in general fetelor le plac baietii inalti nu de aia pitici si grasi laughing

| shtephie a răspuns:

Mai trebuie sa pui in greutatewinking

| andrei a răspuns:

Esti un pic epste medie

si eu eram asa dar pe la 15 ani nu o sa mai cresti tare 2, 3, 4 cm pe an

| 009 a răspuns:

Dupa parerea mea cam dahappy

| Dorian_3315 a răspuns:

1. 80 are un baiat de 18 anihee hee si sti foarte foarte slab mai pune cevain greutate si te dai la fetele mai marihee hee ai jucat volei sau baschet de mic nu? dar la varsta ta nu e prea normal la 14 ar trebui sa ai 1:70-1:75 dar nu e nimic rau sa fi inalt am un vecin de 1:90hee hee deci nu e nimic rauwinking desi nu e normalwinking

| wolfer18 a răspuns:

Regimuri diferite...
Eu de exemplu am 15 ani, 1. 80, si de acum exact un an nu am mai crescut nici un milimetru, doar cateva kilograme, ajungand la 65.
Oricum ajunge. 1, 80 e bine pentru oricine(in general baiat)

| rosto a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji, fiecare se dezvolta in felul lui. imi aduc aminte ca la mine in clasa la liceu erau in clasa a 9a baieti foaaarte inalti care nu au mai crescut deloc si un baiat miiic, cel mai scund din clasa, prin clasa a 10-a... wooow, dintr-o data s-a inaltat foaaarte mult. ar trebui sa te mai ingrasi totusi, e preaaaa mica greutatea pentru inaltimea asta, te ia vantul pe strada. oricum, nu iti face griji. sa stii ca majoritatii fetelor ii plac baietii inalti happy [bine, putin mai "impliniti"]

| SlowLikeSnow a răspuns:

WoW! eu sunt mai inalta ca o fata de a8a (am tot 13 ani ) si abia am 1, 65 straight face intr-adevar esti cam prea inalt dar speram ca nu o sa mai cresti... te-am pupat...papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt esti slava domnului.laughing
Mananca si tu mai bine sa iei niste kg si mergi si la sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da si eu aveam inaltimea asta pe la 15 ani dar in cazul tau da esti prea inaltwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am 11 ani si sunt fata. am inaltimea 1. 61

| niky48 explică:

Mersi mult baietihappy